21 stycznia, 2021

ZIMOWA SESJA Z PANORAMĄ TATR


SESJA NARZECZEŃSKA ZIMĄ


Większość ludzi jest przekonana o tym, że czas na sesje przypada w miesiącach letnich i jesiennych. Nic bardziej mylnego! W cale nie trzeba się ograniczać tylko do tych miesięcy! Sesja narzeczeńska w zimowej aurze może być równie piękna, a gdy dookoła będzie pełno śniegu jej efekty mogą być cudowne i na długo zapadające w pamięci. Zwłaszcza wtedy, kiedy odbywa się z widokiem na góry. Padający śnieg stwarza nam aurę niczym z topowych romantycznych komedii, a kto by nie chciał chociaż na chwile poczuć się jak gwiazda ? Zdjęcia zrobione zimą dają nam możliwość uchwycenia pięknych chwil. Wykorzystując śnieg do zabawy podczas której powstanie masa naturalnych zdjęć. W tym stylu sesje są rzadziej wybierane z obawy przed mrozem. Dlatego jest to okazja zdobyć niepowtarzalne zdjęcia, które będą się wyróżniały w Waszej kolekcji. Również w okresie przedświątecznym można stworzyć mnóstwo okazji do zdjęć na tle ośnieżonych choinek, które stworzą bajkowy klimat na zdjęciach.

SESJA ŚLUBNA ZIMĄ | CZEMU NIE!


W zimie ślub możemy zorganizować wszędzie, ale jeśli chodzi o sesje plenerową góry jak dla mnie są numerem 1. To właśnie tutaj w pełni możemy wykorzystać cudowną aurę, jaka towarzyszy okresowi zimowemu. Na Podhalu każdej zimy znajduje się więcej śniegu niż w pozostałej części Polski. A piękne szczyty Tatr są dopełnieniem każdej każdej zimowej przygody związanej z zimowymi zdjęciami. Góry można wykorzystać na różne sposoby. Poprzez ujęcie panoramy Tatr możemy do tego wykorzystać okoliczne miejscowości. Z kilku z nich jak Bukowina Tatrzańska, Kościelisko, Ząb rozciąga się piękny widok na nasze Tatry. Najważniejsze, że w cale nie musimy do nich długo jechać. Na miejscu będziecie mogli się zachwycać cudownymi widokami, a także możliwościami gdzie możemy zrobić zdjęcia. Do sesji zimowej z pewnością możemy wykorzystać stare szałasy, które również nadadzą niepowtarzalnego klimatu na Waszych zdjęciach.

ZIMOWA SESJA W ZAKOPANEM | CO ZE SOBĄ ZABRAĆ?


Do każdej sesji ślubnej lub narzeczeńskiej trzeba się przygotować, a zwłaszcza do sesji zimowej. Pogoda w górach bywa zmienna, a temperatury potrafią porządnie spaść poniżej zera. Trzeba więc dobrze śledzić pogodę, i starać się wykorzystać okno pogodowe, aby w pełni można było wykorzystać walory zimowej sesji w górach. Mrozy potrafią nam mocno dać w kość, dlatego dobrze jest się na nie ciepło ubrać. Dobrym pomysłem będzie też ubranie ciepłych, górskich butów. Pod długą suknią pani młodej, buty nie będą widoczne, a jeśli będzie to potrzebne na kilka ujęć można wykorzystać szpilki.

Zapraszam do obejrzenia – Jesienna sesja narzeczeńska z panoramą Tatr.

SHARE THIS STORY