3 października, 2023

Wesele w Ziębówce

Wesele w Ziębówce – Góralski klimat i rustykalny styl

Monika i Rafał to para, której historia została zapoczątkowana w malowniczym kościele w Witowie. Po ceremonii w stylowym czerwonym maluchu, przejechali do miejsca swojego wesela – urokliwej Ziębówki.

Ziębówka – Idylla wśród gór

Ziębówka to niezwykła restauracja położona w Witowie, wykonana w regionalnym góralskim stylu. Oto miejsce, gdzie zieleń lasów łączy się z przytulnością góralskiego wnętrza. W Ziębówce, dookoła której rozpościerają się malownicze tereny, odbył się pierwszy taniec na klimatycznym podeście w rustykalnym stylu. Ogród otaczający restaurację to idealne miejsce, gdzie goście weselni moga spędzić czas, celebrując razem z młodą parą ich wielki dzień.

Sesja ślubna w Ziębówce – najpiękniejse momenty

Chociaż pogoda była w kratkę, w najważniejszych momentach tego dnia mogliśmy liczyć na piękne słońce wyłaniające się zza chmur. Krótka sesja ślubna wykonana została na terenie Ziębówki, gdzie piękna altanka i przydrożne łąki stanowiły idealne tło do utrwalenia tych wyjątkowych chwil. Wszystko to, dzięki fotografii ślubnej wykonanej w Zakopanem. zostało uwiecznione na zawsze.

Rustykalny styl z nutą glamour

Monika i Rafał zdecydowali się na ślub w pełni rustykalnym stylu, lecz z dodatkiem glamour. Suknia ślubna Moniki wyglądała obłędnie, a dodatki i dekoracje weselne podkreślały ten niepowtarzalny klimat.

Jeżeli marzycie o ślubie w Zakopanem, Ziębówka z pewnością okaże się miejscem, które spełni Wasze oczekiwania. Klimat tego miejsca, jego piękna okolica oraz profesjonalizm obsługi sprawią, że Wasz ślub będzie niezapomnianym doświadczeniem. Zapraszam do kontaktu, abyśmy mogli razem utrwalić najpiękniejsze momenty Waszego ślubu i wesela w Ziębówce.

Miejsce: Ziębówka

Dekoracje: Art of flowers

samochód do ślubu
bukiet ślubny
panna młoda
pan młody
SHARE THIS STORY