2 czerwca, 2022

Ślub z panoramą Tatr – w Hotelu Kopieniec

Plenerowy ślub z panoramą Tatr w Hotelu Kopieniec

Plenerowy ślub z panoramą Tatr w Hotelu Kopieniec. Jesteście ciekawi jak wygląda ? Zapraszam ! Jako fotograf z Zakopanego właśnie takie wydarzenie miałem przyjemność uwieczniać w Hotelu Kopieniec. To była prawdziwa perełka – ślub Kasi i Adama, parze o Polsko- Australijskich korzeniach, które wybrały na swoje “Tak” malownicze Murzasichle. Jako fotograf w Zakopanem z chęcią fotografuję uroczystości z takimi widokami !

Miłość na tle Tatr – czyli piękny widok z tarasu hotelu Kopieniec

Adam rodowity Australijczyk, od razu zakochał się w górach, nie mówiąc już o pięknej Kasi, która urodziła się mna Podhalu. Zdecydowali, że chcą swoje małżeństwo zaczynać w miejscu, które oboje pokochali, a nie ma chyba piękniejszego tarasu z widokiem na Tatry , jak ten w Hotelu Kopieniec. Ich ślub to dowód na to, że miłość nie zna granic – ani tych geograficznych, ani kulturowych.

Tego dnia pogoda sprzyjała – słońce świeciło od samego rana. Ceremonia odbyła się na tarasie hotelu, z którego rozciąga się niesamowity widok na panoramę Tatr. Goście otoczeni krajobrazów byli świadkami ich wzruszających przysiąg.

Świętowanie z widokiem na Tatry

Przyjęcie weselne odbyło się również w Hotelu Kopieniec. Wesele w sali z której w każdej chwili można wyjść zaczerpnąć świeżego powietrza z pięknym widokiem na Tatry. Goście świetnie się bawili smakując regionalne potrawy i tańcząc do białego rana.

Sesja ślubna o zachodzie słońca

Jednym z najpiękniejszych momentów była oczywiście krótka sesja ślubna w dniu ślubu, zawsze staram się ją wykonać każdej mojej parze . Światło delikatnie spadające na nowożeńców tło górskiego krajobrazu – te zdjęcia na pewno na długo zostaną z Kasią i Adamem. Polsko-Australijski ślub Kasi i Adama to było piękne wydarzenie z cudownym widokiem. W hotelu Kopieniec, każda para ma szansę na niepowtarzalne przeżycie – od ceremonii na tarasie, przez wspaniałe przyjęcie. Zdecydowanie polecam Wam to miejsce !

Miejsce: Hotel Kopieniec

Wedding planner: kclovestories

Poznajmy się !

hotel kopieniec, fotograf zakopane
fotografia z drona, fotograf podhale
sala weselna
detale pana mlodego, fotograf zakopane
przygotowania pana mlodego, fotograf kraków
przygotowania pana młodego, fotograf warszawa
rozmowa podczas przygotowan, fotograf malopolska
bukiet panny mlodej , fotograf wrocław
obraczki
mama panny mlodej, fotograf rzeszów
buket panny mlodej, portret panny mlodej, fotograf zakopane
portret panny mlodej
fotograf slubny krakow
fotograf slubny zakopane
tata panny mlodej odprowadza do oltarza, fotograf slubny krakow
wzruszenie mlodej pary, fotograf slubny malopolska
slub plenerowy w zakopanem, fotograf slubny zakopane, fotograf na slub zakopane
toast z panorama tatr, fotograf slubny zakopane
SHARE THIS STORY