Jeżeli wybieracie się na Podhale w celu sesji zdjęciowej z panoramą Tatr, przełęcz nad Łapszanką zdecydowanie jest miejscem dla Was. Sesja Marty i Marcina była finiszem naszego spotkania, 3 dni wcześniej miałem przyjemność fotografować ich ślub plenerowy w Zakopanem. Dostaliśmy wtedy fajne okno pogodowe i wyszły cudowne zdjęcia w moich ulubionych kolorach z widokiem na Giewont. Więcej na temat tego dnia przeczytacie w moim wpisie dotyczącym ślubu plenerowego M & M.

Na sesje wybraliśmy się późnym popołudniem, aby złapać piękne promienie zachodzącego słońca, oj wtedy też można zdziałać cuda z kolorami. Marta i Marcin po swoim debiucie przed obiektywem czuli się już luźno. Uśmiech na twarzach ich nie opuszczał i nie brakowało szalonych pomysłów co możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej.

Przełęcz Łapszanki

Z przełęczy nad Łapszanką rozciąga się piękny widok na panoramę Tatr, oczywiście pierwsze skrzypce grają Tatry Bielskie po Słowackiej stronie. W charakterystycznym dla tego miejsca układnie trzech szczytów. Co nie zmienia faktu, że pasmo gór można zobaczyć aż po sam Giewont w dalekiej oddali. Aby dotrzeć na miejsce z Zakopanego potrzeba zaledwie 35 minut jazdy samochodem. Także nie jest to miejsce gdzie na wykonanie sesji poświęcimy większość dnia. Hawrań, Płaczliwa Skała oraz Nowy Kopiniak, tak nazywają się szczyty tego zjawiskowego pasma. Niestety większość szlaków w Tatrach Bielskich jest zamknięta dla ruchu turystycznego. Przez co niestety nie jest możliwe wykonanie tam sesji zdjęciowej, a szkoda bo zdjęcia w tym miejscu były by zjawiskowe ! Krajobraz Tatr dopełniają liczne pola prowadzące widza na zdjęciach prosto na szczyty pięknych gór. Dzięki takiemu dopełnieniu zdjęcia w szerokich jak i wąskich kadrach wyglądają zjawiskowo ! O czym możecie przekonać się sami oglądając sesje Marty i Marcina.

Na Podhalu jest wiele miejsc z pięknym widokiem na panoramę Tatr. Natomiast z pewnością przełęcz nad Łapszanką wiedzie prym w tematyce sesji zakochanych z cudownym widokiem na góry.

Więcej o tym miejscu możecie dowiedzieć się tutaj

Bez zbędnego przedłużania zapraszam Was do obejrzenia tego co udało nam się razem stworzyć.

SHARE THIS STORY